Toto nejsou oficiální stránky firmy DEDRA!

Na těchto stránkách máte možnost zakoupit kvalitní produkty DEDRA za katalogové ceny (tzn. ceny, které jsou uvedeny v katalogu). Firma DEDRA zakazuje prodávat koncovým zákazníkům za jiné ceny, než jsou katalogové a proto také všechny obchůdky na internetu mají naprosto stejnou cenu všech výrobků!

Jak dosáhnout toho, abych měl nárok na slevu z katalogové ceny?

Můžete se sami zaregistrovat jako nový zákazník na oficiálních stránkách DEDRA. Máte pak nárok na slevu podle výše vaší objednávky. Pozor! Toto se vyplatí pouze při nákupu od 1200 Kč v katalogových cenách. Proto těm, kteří mají zájem pouze o konkrétní produkty, jejichž součtová cena není vyšší jak 1200 Kč, doporučuji objednat přímo v mém e-shopu.

Je Vaše objednávka v hodnotě 1200 Kč a více? Pak mi napište na mail dedramarket@email.cz a já Vám sdělím, jak postupovat dále. Proto, abyste měli nárok na slevu musíte VŽDY uvést koordinátora! Pokud si tedy chcete objednat sami přímo z oficiálních stránek DEDRA, napište do formuláře Vaší objednávky jako koordinátora mé údaje, tj. Martin Pavka, číslo koordinátora 105629.

Pokud si sami netroufáte, nebo nevíte jak objednávku udělat, napište mi a já Vám s první objednávkou pomohu. Zodpovím také všechny vaše dotazy týkající se Dedry.


Kontakt

Martin Pavka
Díly 1205, 696 11 Mutěnice
732622118
01202201